24 Kasım 2014 Pazartesi

Feshane'de Diyarbakır Kokusu

0 yorum
İstanbul Feshane' de tam zamanlamasını bilmiyorum ama belli aralıklarla illerin tanıtım günleri yapılıyor ve geçtiğimiz hafta sonu da Diyarbakır vardı. Kıymeti bilinmeyen ve hep terörün gölgesinde anılan Diyarbakırımızın sanata verdiği değeri görmek mümkündü orda. Birçok kitap standı vardı yerli yazar ve şairlerden oluşan. Ama benim için en dikkat çekici olan bölümü Feshane'nin sütunlarını kaplayan ünlü şair ve yazarlardı. 18 Kasım 2014 Salı

Bir Prenses Doğdu Bugün :)

0 yorum


Yağız Ahmet'imin doğumuyla beraber başladığımız geniş aile olma serüvenimiz iki yıl sonra Çınar'ımla ve bir yıl sonra da Beril'imle şimdilik sona erdi gibi. :)

4 Kasım 2014 Salı

Bir Sinan Akyüz Kitabı Daha : Piruze

2 yorum
Merhabalar. 

Kasım ayının ilk yazısıyla sizlerleyim. Uzun zaman önce tanışmıştım kitaplarıyla Sinan Akyüz ' ün. İlk okuduğum kitabı Şahika ve Feraye olmuştu. Şimdi ise Piruze ile ilgili düşüncelerimi anlatacağım elimden geldiğince.

Sinan Akyüz'ü gerçek hayat hikayeleri anlattığı için seviyorum. Lakin Piruze uzun sürecek yolculuğumun en keyifli ve en doğru tercih edilmiş arkadaşıydı. Genelde yolculuk yaparken bana eşlik edenler seyahatlerde çok uyumamdan şikayetçidirler ancak yol arkadaşım o kadar sürükleyiciydi ki çok az uyudum ve kitabı bir günde bitirdim. Tadı damağımda kaldı diyebilirim. Piruze ve Oğulları 'nıda ilk fırsatta okuyup yazmaya çalışacağım. Çok güzel bir kitaptı.

21 Ekim 2014 Salı

Bal Gibi Bir Etkinlik

4 yorum
Geçtiğimiz Pazar günü sevgili Balköpüğütasarım'ın gerçekleştirdiği 'Balköpüğü Bursa'da' blogger buluşması etkinliğine dahil oldum ve iyi ki de olmuşum.Eğlenceli ve öğretici bir gün geçirip yeni arkadaşlıklar edindik.Elimiz kolumuz hediyelerle dolarak evimize döndük.Sizi de bu etkinliğe götürmek istiyorum fotoğraflarla.Hadi buyrun. :)

Pakmaya'nın anasponsorluğunda Almira Otel'de gerçekleşen etkinlikte kapıdan girdiğimizde bizi ilk karşılayan tospembe bir sunum masası oldu.


3 Eylül 2014 Çarşamba

Üç Güzel Miniğin Kutlamaları

0 yorum
Merhaba;

Uzun zamandır bekliyor bu yazı aslında. Yazsam mı yazmasam mı diye kendimle çelişiyorum ama tüm yorgunluğuma rağmen bilgisayarımın başına geçip yazmak istedim. Çünkü bloğumun adı Kalbe Takılanlar. E benim de yüreğime bu üç minik yürekten daha güzel ne takılabilir ki? Sonuçta blog benim bloğum ve istediğimi yazarım diyerek resimlerle süsleyerek yazmaya karar verdim. Umarım beğenirsiniz. :))

24 Ağustos 2014 Pazar

İçimizi Hüzne Boğan Kitaplar

2 yorum
Merhabalar.

Bu aralar sosyal medyaya ağırlık verdiğim doğrudur.Çünkü bazı yazdıklarımı kendime saklıyorum bazılarını ise daha yazamadan unutuyorum yerine yenisi geliyor. Rabbim bu yazma aşkını içimden eksik etmesin!

Aslında bir yazıyla dönmeyi düşünürken google+ 'da sevgili Kitap Tiryakisi 'nin paylaşımında görmüş olduğum bir etkinliğe katılmak istedim. Yine kitaba dair bir yazı olacak anlayacağınız. Çünkü ;

24 Temmuz 2014 Perşembe

Bukre - Kahraman Tazeoğlu

0 yorumBenim adım Bukre.
Aşkın diğer adı
Selim'den sonra gelen.
Yüreğime Cem'i düşürüp başucundaki aşkı görmeyecek kadar 
Kör olmuştu gözlerim!
Yüreğin de mi kördü diye sakın sormayın!
Körmüş ki doğruyu yanlışta aramışım yıllarca.
Yanımda olanı değil uzakta olanı ben sanmışım.
Geç oldu doğruyu bulmam.
Sonra anladım ki sabır demekmiş aşk
Sabırla sevmek,
Sabırla sevilmeyi beklemek.
Hep uzakta aramışım sorularımın cevabını
Oysa yanımdaymış tüm cevaplar
Sormaktan görememişim.
Tüm yanlışlarım en doğruya çıkardı beni
Bulmuştum artık tüm cevaplarımı.
Yanıbaşımda alenen duruyormuş hayat,
Gör beni diye haykırırken.
Yine yanlışa giderken buldum en doğruyu 
Kalbimin 'selim' tarafında.
Ve anladım ki aşk,
Kalb-i selim'e ulaşmakmış kaçmak değil.
Neslihan Kılıç


22 Temmuz 2014 Salı

Soğuk Kahve - Ahmet Batman

0 yorum


Ne yazık ki arkadaşımın çektiği bu fotoğraflar kadar içimi ısıtan bir kitap olmayı başaramıyor Soğuk Kahve. Adı gibi soğuk kalıyor elimde. Belki çok kötü bir kitap değil ama iyi olduğu konusunda da tartışılabilir.

Susma Dünya !

0 yorum

13 Temmuz 2014 Pazar

Girne Amerikan Üniversitesi ile Kıbrıs’ı Kazan, Kıbrıs ve İngiltere’de oku!

0 yorum
Girne Amerikan Üniversitesi, "Kıbrıs’ı Kazan, Kıbrıs ve İngiltere’de Oku" sloganı ile bütünleşen ve yurtdışı kampüsleriyle de öğrencilerine üç farklı kıtada eğitim fırsatı sunan öncü bir üniversite.

Eğitimde mobiliteye verdiği önem ve uluslararasılaşma sürecinin bir göstergesi olarak Girne Amerikan Üniversitesi; İngiltere, ABD ve Hong Kong’dan sonra küresel kampüslerine bir yenisini ekleyerek Türkiye’de İstanbul yerleşkesini hizmete açmıştır. Bu süreçte Girne Amerikan Üniversitesi, öğrencilerine 3 farklı kıtada eğitim imkânı sunmakta ve "Üç Kıta Tek Üniversite" sloganı ile de bir dünya üniversitesi olma noktasında bir hareketlilik içerisinde olduğunu kanıtlamaktadır.Kazandıkları ÖSYM bursları ile GAÜ’ye yerleşen öğrenciler, Girne Amerikan Üniversitesi’nin yurtdışı yerleşkelerinde aynı burslarla ve ek ücret ödemeden programlarıyla uyumlu dersler yada ELA’da (English Language Academy) İngilizce dil eğitimi alıyor; geri döndüklerinde ise yurtdışında aldıkları dersleri GAÜ programlarındaki ders yükümlülükleri yerine saydırarak eğitimlerine devam edebiliyorlar.

Eğitimde 30 Yıl...

Geçtiğimiz günlerde görkemli bir törenle 30. Onur Yılı’nı kutlayan Girne Amerikan Üniversitesi için bu sene oldukça özel bir yıl. GAÜ, 2014-2015 Akademik Yılında tam 2260 yeni öğrencisine 7 yıl boyunca kesintisiz ÖSYM Bursu verecek.

GAÜ sosyal ağlarda da çok aktif; bu sene tercih dönemi boyunca facebook.com/girneamerican üzerinden tüm kampüsler ve öğrenci hayatı ile ilgili herşeyi paylaşıyorlar ve tüm sorulara resmi sayfa üzerinden cevap veriyorlar. Twitter takipcilerini de unutmamışlar @girneamerican üzerinden en güncel paylaşımları takip edebilirsiniz.GAÜ, şu anda küresel dünyanın yükselen meslekleri Denizcilik, Havacılık, Sahne Sanatları, Hukuk, İleri Mühendislik Disiplinleri, Güzel Sanatlar, Mimarlık, İç Mimarlık, Uluslararası İşletme, Uluslararası İlişkiler, Psikoloji, Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik, Türkçe Hukuk, Çin Dili ve Edebiyatı, Gastronomi ve Mutfak Sanatları, Sınıf Öğretmenliği, Sağlık Yönetimi, Ergoterapi, Enerji Sistemleri Mühendisliği, Ebelik, İnşaat Mühendisliği ve Sivil Havacılık Ulaştırma İşletmeciliği, Pilotaj gibi programları barındıran; 9 Fakülte, 6 Yüksekokul, 2 Enstitü ve  2 Meslek Yüksekokulu’nda olmak üzere , 69 Lisans 21 Önlisans 48 Yükseklisans ve 17 Doktora programı sunmakta.

GAÜ’den saygın dünya üniversiteleri ile akademik işbirliği ve değişim programları fırsatı!

Girne Amerikan Üniversitesi, kampüsleri ve 200’ü aşkın dünya üniversitesiyle sürdürdüğü öğrenci değişim programları kapsamında, öğrencilerine yaşam boyu hatırlayacakları deneyimlerin kapılarını açmakta.Uluslararası Denklik ve Tanınma

Girne Amerikan Üniversitesi sağladığı eğitimin kalitesini sürekli olarak geliştirmek için akreditasyonlarını ve üyeliklerini yenilemektedir. GAÜ yerel olarak Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Yükseköğretim Planlama, Denetleme, Akreditasyon ve Koordınasyon Kurulu YÖDAK ve Türkiye Yüksek Öğretim Kurulu (YÖK) tarafından tanınmaktadır. Ayrıca dünyanın bir çok saygın denklik kurullarından akredite olan GAÜ’nün bir çok uluslararası üyeliği de bulunmaktadır.Girne Amerikan Üniversitesi Eduniversal’ın En İyi Üniversiteler sıralamasında yer almaktadır. Avrupa Birliği Yükseköğretim Sistemi içerisinde üniversite eğitimini denetleyen uluslararası eğitim kuruluşu Eduniversal, 153 ülkeden 12 bin yükseklisans programının incelenmesi ve 100 bin öğrenci ile yaptığı “En İyi Yükseklisans Eğitimi Veren Üniversiteler” araştırmasının sonuç raporuna göre GAÜ "En İyi Yükseklisans Eğitimi Veren İlk 100 Üniversite" arasında gösterilmektedir.

GAÜ, YÖK onaylı programlarıyla geleceğin pilotlarını yetiştiriyor4 yıllık Pilotaj eğitimi alan öğrenciler, GAÜ İstanbul Yerleşkesi Uluslararası Havacılık Akademisi’nde similatör ve uçuş derslerini tamamlayarak Pilot olma hakkını kazanıyorlar. GAÜ’nün, uluslararası standartlarda verdiği eğitimle yetiştirdiği öğrenciler, önümüzdeki 20 yılın en gözde mesleklerinden biri olan havacılık sektöründe kolaylıkla iş bulabilecekler.

Kıbrıs, dünyanın en güzel adalarından biri!

Kıbrıs Dünya’nın en güzel adalarındandır ve iklimi sayesinde bir tatil ülkesinde eğitim alma şansınız var, üniversite kampüsü plajlara çok yakın mesafede bulunmakta ve kampüse çok renkli bir yaşam hakim. GAÜ, adanın en turistik sahil kenti olan Girne’de kendisine özel plaj ve uygulamalı 5 yıldızlı oteli ile öğrencilerine eşi benzeri olmayan bir eğitim fırsatı sunmaktadır.

Peki kampüste hayat mı nasıl? Tanıtım filmleri için youtube.com/girneamerican ve vimeo.com/girneamerican
Bir boomads advertorial içeriğidir.

11 Temmuz 2014 Cuma

Allah De Ötesini Bırak

0 yorum


Yeni bir kitapla karşınızdayım. Çokça okunan ve herkesin dilinden düşürmediği bu kitabı ben ancak şimdi okuyabildim. Demek ki zamanı şimdiymiş. Ne de olsa bir kitabın çok okunması onun çok iyi olduğunu göstermez.Bunu Aşkın 7 Hali kitabıyla öğrenmiş olduk. Her kitap bize yeni şeyler öğretip yeni tecrübeler kazandırırken bakalım bu kitaptan kalbimize neler takılmış? :)

5 Temmuz 2014 Cumartesi

Aşkın 7 Hali - Bişnev!

2 yorum

Çok sevdiğim bir yazar. Nitekim Aşkın Gözyaşları serisini büyük bir beğeniyle okudum. Bu kitabıda çok büyük bir heyecanla çıktığı gibi almıştım. Ancak bu defa Sinan Yağmur beni o büyük aşkın içine çekmeyi başaramadı. Neden mi? Hadi başlayalım anlatmaya.

8 Haziran 2014 Pazar

Asil Yaşayan Adil Ölmez!

0 yorum
Hakan Günday' ın Azil kitabı içinden alınmış ve kitabı özetleyen bir cümle. Bu yüzden başlığa Azil yerine bu cümleyi daha uygun buldum. Hem de atasözü gibi hafızama kazındı diyebilirim. 

Azilin türkçe ve arapça olmak üzere iki anlamı olduğunu kitabın sonunda görebilirsiniz. Zaten kelimenin anlamını bilmezseniz kitabın adının neden Azil olduğunu anlamanız zorlaşır. Ayrıca baştan belirteyim benim gibi azilin kahramanımızın ismi olduğunu düşünerek başlarsanız yanılırsınız. Üstelik kitabın hiçbir yerinde azil kelimesi geçmiyor. Peki neden kitabın adı Azil? İşte onu da okurken siz çözeceksiniz. :))

4 Haziran 2014 Çarşamba

Tavsiyem Var: Hürriyet Sosyal

0 yorum
Bir süre önce sosyal medya üzerinden en çok takip ettiğim gazetelerden biri olan Hürriyet gazetesinin bir geri sayım içinde olduğunu gördüm. Neredeyse tüm yazarları belli bir heyecan içindeydi. Açıkçası ben yeni bir sayfa tasarımı ya da yeni bir yan haber sitesi haberi beklerken birdenbire hayatımıza ‘Sosyal Hürriyet’ girdi. Önce insanların beğenilerini hemen sonra ‘çok bilgi istiyor’ eleştirilerini okumam merak  uyandırdı ve hemen giriş yaptım.Açıkçası sosyal medyada internet gazeteciliğinin en iyilerinden biri olduğunu düşündüğüm Hürriyet gazetesi beni şaşırtmadı. Herkesin kendi gazetesini oluşturabilmesi fikri zaten baştan çok cazip. Biri internet sitesinin yıldırıcı reklamlardan, ilgi alanım olmayan haberlerden ya da hiç okumadığım yazarlardan arınmış sadece benim için yaratılmış bir portal haline gelmesi bence harika bir fikir. Bunun yanında fikirlerinizi kendi sayfanız üzerinden paylaştığınız bir sosyal tabanlı haber sitesi olması çok önemli bir gelişme. Özellikle birdenbire gelen sosyal medya yasakları yaşayan bir ülke olarak fikirlerimize ses veren alternatif bir site olması bence cankurtaran gibi bir şey. Bu noktada bir yanlış anlamayı açıklama ihtiyacı hissediyorum. Twitter üzerinden sanki köşe yazarlarını ya da haberleri okumak için mutlaka bu sosyal hürriyet’e üye olmak gerektiği gibi bilgiler dolaşıyor. Günlük olarak her zaman girdiğimiz hurriyet.com.tr bir yere gitmiş değil. Eskisi gibi istediğiniz haberleri okuyabiliyorsunuz. Mobil uygulamaları hiçbir giriş istemiyor. Buna rağmen bugün bu sitenin istediği bilgileri isteyen onlarca sosyal medya kanalını aktif kullanıyoruz. Bunun bir itici güç olarak görülmesini sadece yeniliklere verilen ilk direnç olarak görüyorum.Artık  hem Hürriyet yazarları hem de diğer okuyucularla interaktif ilişki kurabileceğimiz,  tartışma yaratabileceğimiz bir platforma sahibiz. Yazarların sadece köşe yazıları değil; kişisel postları da gün içinde paylaşılıyor. Bunun yanında ‘Öne Çıkart’ butonu ile önemli bulduğum ve gündeme getirmek istediğim haberleri Hurriyet.com.tr’nin ana sayfasına taşıyabiliyorum. Sosyal medyadan kullanmaya alıştığımız hashtag (etiket) ile haberler hakkındaki yorum ve paylaşımları kolayca süzüyorum. Yani daha çok insan ile daha çok haber paylaşıyor bunun yanında daha özgür haber alıyorum.

Bundan önce #hurriyetbenim etiketi ve reklamı ile çok ses getiren bu yayın grubu yarattığı portal ile bunu kanıtlamış durumda. Artık gerçekten Hürriyet benim.İçerik: http://durumbildirimi.com/
Bir boomads advertorial içeriğidir.

23 Mayıs 2014 Cuma

LINE’dan ücretsiz internet!

0 yorum
Dünyanın önde gelen mobil platformu LINE, 50MB ücretsiz internet olanağı sağlayarak kullanıcılarının iletişim olanaklarını artırmalarına ve birbirleriyle dayanışmalarına katkıda bulunuyor.  Mesajlaşma, yüksek kalitede sesli ve görüntülü arama, sesli mesaj, fotoğraf ve lokasyon göndermeyi bir arada ve ücretsiz sunan LINE, kullanıcılarına 50 MB’lık interneti ücretsiz sunmakla kalmıyor, aynı zamanda  internet paketi kazananlara isterlerse bunu başkalarına hediye etme olanağı da yaratıyor.

Yalnızca LINE kullanıcılarına sunulan kampanyaya katılmak için çok basit ve eğlenceli bir yol bulunmuş:

Öncelikle telefonunuza LINE’ı indirmeniz gerekiyor: http://line.me/tr/download

1) Etkinlik haftası olan 26 Mayıs - 1 Haziran tarihleri arasında LINE arkadaşlarınıza en az 3 farklı günde mesaj, sticker ya da fotoğraf gönderin.

2) Mesaj gönderdiğiniz her gün için 1 puan kazanacaksınız.


3) 3 puanı topladığınızda, ücretsiz 50 MB internet sizin olacak!


Gerekli puana ulaştıktan sonra LINE Türkiye resmi hesabı tarafından iki hafta içerisinde bilgi mesajı alacaksınız. Mesajda belirtilen alana internet paketinin yüklenmesini istediğiniz telefon numarasını girmeniz yeterli. İnternet paketi giriş yaptığınız anda geçerli olacak ve 24 saat boyunca kullanılabilecek. Bilgi mesajının size ulaşabilmesi için LINE Türkiye resmi hesabını arkadaşınız olarak eklediğinize emin olun. Bunun için; LINE’ın ana menüsünde yer alan Diğer/Daha Fazlası > Resmi Hesaplar bölümünü kullanabilirsiniz.


50 MB’lık internet paketi, Turkcell abonesi numaralar tarafından kullanılabiliyor.  “Ama benim hattım Turkcell değil” diyorsanız üzülmeyin, bilgi mesajıyla birlikte gelen formu doldururken arkadaşlarınız ya da sevdiklerinizin numarasını girerek kazandığınız internet paketini onlara hediye edebilirsiniz.


Ücretsiz internet paketinize hemen sahip olmak için LINE yükleyin! http://line.me/tr/download

Bir boomads advertorial içeriğidir.

21 Mayıs 2014 Çarşamba

Soma!

0 yorum

Sayfama bakıpta ne kadar duyarsız olduğumu düşünmeniz çok olağan bir durum aslında. Neden mi? Çünkü tarihler 13 Mayıs'ı gösterdiğinde benim güzel ülkemin güzel bir yerinde adına ister katliam, ister cinayet, ister patlama diyeceğiniz bir facia yaşandı ve bu facianın adı Soma Madeni oldu. Ve baktığınızda bu faciaya ait tek bir satır göremediniz sayfalarımda. 

10 Mayıs 2014 Cumartesi

Güne Dair ...

0 yorum
Aslında özel günlere dair pek yazı yazmıyorum sayfama. Nedeni yok. Ama aklıma bile gelmiyor normalde ve pek samimi de bulmuyorum açıkçası. Takip ediyorsanız az çok anlamışsınızdır zaten içimden gelmeyen, kalbime takılmayan hiçbir şeyi burda paylaşmayı doğru bulmuyorum.Peki neden tam da bugün yazıyorum?

30 Nisan 2014 Çarşamba

İçimden Geldiği Gibi

0 yorum
Bu aralar blogu yine ihmal ediyorum sanırım. Her geçen gün tıklanma sayısının artıyor olması yüzümü güldürüyor açıkçası. Demek ki yavaş yavaş , adım adım ilerliyorum hissi uyandırıyor bende.Peki bunlara rağmen neden yazı eklemekte gecikiyorum? İşte bunun cevabı yok.

3 Nisan 2014 Perşembe

...

0 yorum
Söyleyecek ne kalır ki insana ölüm kendini hissettirdikten sonra?

Öyle hüzünlüyüm ki bu akşam yüzümde ki tebessümün arkasına saklıyorum gözyaşlarımı. Yaşarken hiç ölmeyecekmiş gibi sonra bir bakıyoruz ... Derin bir off çekmek istiyor insan bütün kederlerini tek bir kelimede saklayarak. Oysa hiçbir şey kar etmiyor kalbindeki korkunun yaktığı ateşi söndürmeye.

İlkbahar geldi ve tam cıvıl cıvıl olma zamanıyken. Sonbaharın bütün hüznünü geride bırakmışken 'Dur!' diyor seni Yaradan. Dur ve beni dinle. Ne kadar çok bensiz yaşadın sen? Hiç aklına gelmiyor ömrünün son bulacağı? Bu devran böyle mi gidecek sanıyorsun diyor ve şöyle bir silkeliyor seni en sarsıcısından. Durup düşünüyorsun o küçük aklınla ve evet diyorsun ölüm varMIŞ!!! Mış diyorum çünkü ne yazık ki yaşarken aklımıza getirdiğimiz en son şey oluyor ölüm. Sanırım adının soğukluğundan ya da kendimize yakıştıramadığımızdan.

3 Şubat 2014 Pazartesi

Tek Tarafli Ask

0 yorum
Kalbe Takilanlar adiyla facebook sayfamiz acildi. Hala begenmediniz mi? Hadi bekliyoruz.

18 Ocak 2014 Cumartesi

Soylesene

0 yorum
Gozumde bir damla yaş
Dilimde sana yakılmış bir türkü
Kalbimde sana adanmış bir hayat
Söylesene hangisinden vazgeçeyim sevgili!

Benliğimi sana vermişken
Sen denizinde boğulmuşken
Adını adım bilmişken
Hangisinden vazgeçmeliyim söylesene?

Yureğim yüreğinde titrerken
Ellerim ellerine kenetlenmişken
Ayaklarım yolunu adres bilmişken
Ben senden mi benden mi geceyim?
Soylesene.

Beni seni kalmadı artık bu işin
Yüreğimde sadece biz varken
Sen kaldı mı sanırsın bizde
Ben kendimi bizde kaybetmişken
Senden vazgeçmek kalır mı yürekte
Söylesene.

Ben ömür diyor sen kömür diyorsan yaşanmışlığa
Çek git hiç dönme arkana
Es geç bütün öykümuzun uzerinden rüzgar gibi
Bırak iyi ve guzel olan ne varsa kalsın hafızalarda
Zaten coktan kaybetmişiz bizi
Bir ben bir sen kalmisiz ahir omrumuzde
Seni de icimde yasatip benligimde oldururum
Bunu da cok gormezsin bana degil mi sevgili
Soylesene
Soyleyecek sozun kaldiysa eger...
NESLİHAN KILIÇ

12 Ocak 2014 Pazar

Facebook Sayfamız Açıldı

0 yorum
Yeni yılın ilk çeyreğini geride bıraktığımız şu günlerde bloğuma geç kalmış bir yeni yıl hediyesi vermek isteyince artık bir facebook sayfamın olması gerektiğine karar verip açtım. Paylaşımlarla hergün büyüyeceğine inandığım bu sayfama desteklerinizi bekliyorum. Facebook sayfam Kalbe Takılanlar başlığını taşıyor tabii ki. Blogda olduğu gibi orda da kalbime takılan ne varsa yazmaya devam edeceğim. Ama ilk göz ağrım her zaman blogum ön planda olacak. Diğer sosyal medya hesaplarımla beraber sayfama ulaşacağınız adresi de alttaki linklerde bulabilirsiniz. Destek ve beğenilerinizi bekliyorum. Tabii eleştirilerinizi de. :))
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
 

Kalbe Takılanlar Copyright © 2012 Design by Balköpüğü Tasarım Blogger Temaları