18 Kasım 2014 Salı

Bir Prenses Doğdu Bugün :)Yağız Ahmet'imin doğumuyla beraber başladığımız geniş aile olma serüvenimiz iki yıl sonra Çınar'ımla ve bir yıl sonra da Beril'imle şimdilik sona erdi gibi. :)


Bu muhteşem  varlıkların her anlarına ortak olabilmek -zaman zaman bazılarını kaçırsam da- olağanüstü bir duygu. Ne kadar şükretsem az. Hem halalık hem de teyzelik ruhunu yaşamamı sağlayan Allahım binlerce şükür olsun sana. Teşekkür ederim. :)

Beril'im, küçük meleğim! Söyleyecek çok sözüm ancak dökecek az kelimem var. Yüzün kadar güzel, kalbin kadar temiz bir hayat versin Rabbim sana. Hiçbir kötülük seni ve abilerini bulmasın. Özü, sözü doğru bir insan ol inşallah. Adının anlamı gibi tüm olumsuzluklardan arınmış bir ömür nasip etsin Yaradan. (Amin!)Pastamız biraz canımızı sıksa da seneye telafi ederiz aslolan bugünün önemi diyerek fazla takmadık. Pek benzemese de pasta da yapılmak istenen aslında Hello Kitty idi. Bu başarılı çalışmayı yapan kişileri tebrik etmek lazım. Ama ne olursa olsun bizim mutluluğumuza gölge düşüremediler. :)

Benim prensesim de o gün pembe Hello Kitty'li bir elbise giymişti. Ama o kadar şeker bir yeğen nasip etmiş ki Yaradan maşallah ne giyse yakışıyor kuzuma. Mütevaziliğe gerek yok bence. Çünkü herkese kendi yeğeni mükemmel geliyordur benimkiler gibi. Yalan mı? :))) Beril'im için de elimizden geleni yapıp küçük ama sevimli bir parti verdik. Eksiklikler yok değildi ama bu eksikliklerden ders alınıp bir sonraki yıl için geçerli dersler çıkarılmıştır.

Aslolan günümüzün güzel geçmesi, fotoğraflarda tatlı anıların kalması, prensesimize anlatacak güzel bir hikayemizin olması ve ona gösterebileceğimiz resimler. Bunu fazlasıyla başardığımızı düşünüyorum. Zaten amaç onların yüzündeki tebessümü görmek ise gerisi hikaye geliyor.

Beril'im. Pastanda yazdığı gibi sen bizim en güzel dileklerimizden biriydin ve gerçek oldun. Ruhunun kirlenmeden büyümesi dileğimle. Neşen hiç eksilmesin. Annene,babana,vatanına,milletine hayırlı bir evlat olursun inşallah.Gülen yüzün hiç solmasın.

Seni çok seviyorum halacım!
Neslihan Kılıç

0 yorum:

Yorum Gönderme

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
 

Kalbe Takılanlar Copyright © 2012 Design by Balköpüğü Tasarım Blogger Temaları