21 Kasım 2013 Perşembe

Bir Yumak Mutluluk

0 yorum

Bir Yumak Mutluluk adı gibi insanın içini ısıtan ve okuyunca yüzünde tebessüm ettiren bir kitap. İlk kitap gibi iyi niyetle yazılmış ve bütün karakterlerin hayatı mutlu sonla bitiyor. Dükkanını gittikçe büyüten ve işini ilerleten Lydıa'nın müşterileriyle ve kursiyerleriyle kurduğu dostlukları anlatan sıcak bir kitap. Yalın ve yormayan bir anlatımı var.

Kitapla ilgili yazacak çok şey yok aslında. Gerilimli kitaplardan sıkıldıysanız ve biraz sakinleşmek istiyorsanız bu kitap tam size göre.

Keyifli okumalar. :)

Neslihan Kılıç

Bunu Blogumda Paylaşabilirim. Hürriyet Benim.

0 yorum
Hürriyet; gündeme dair cesur bir projeyle karşımızda. TBWA\ISTANBUL'un hazırladığı proje kısa zamanda oldukça ses getirdi. Din, dil, ırk, cinsiyet ayırt etmeden bireysel özgürlükleri konu alan projenin amacı Türkiye'nin dört bir yanından insanların hürriyetlerini dile getirmeleri ve seslerini duyurmaları...

Bu proje katılımcıların kendi hürriyetlerini anlatmaları için tasarlandı, katılımcılar videolarını oluştururken ilham versin diye de bir film hazırlandı.
 
Hürriyet, herkesi kendi hürriyet cümlelerini yazmaya ve hürriyet şarkılarını yaratmaya davet etti. Kullanıcılar içinde kendi fotoğraflarının da olduğu hürriyet filmleri yaratabiliyor ve bu filmleri sosyal medyada dilediğince paylaşabiliyor. Ayrıca seçtikleri mesaj ve fotoğraflarından oluşan bannerı hurriyet.com.tr sayfalarında yayınlanıyor. Kısaca proje tamamıyle interaktif bir proje olarak kurgulandı. www.hurriyetbenim.com üzerinden ilham verici videoyu seyredebilir, kendi video ve bannerınızı yaratabilirsiniz.

"Hürriyet Benim" filmi, daha TV’ye çıkmadan viral olarak sosyal medyada gösterildi ve çok kısa sürede yayılarak; sosyal medyada konuşulmaya ve paylaşılmaya başlandı. Kullanıcıların katkılarıyla yapılan klipleri Twitter'dan #hürriyetbenim hashtag'iyle takip edebilirsiniz.

Ben de kendi videomu oluşturdum ve benim için hürriyetin ne demek olduğunu anlattım. İzlemek için; http://hurriyetbenim.hurriyet.com.tr/video.aspx?k=XC5QAJAYY34

Bir boomads advertorial içeriğidir.
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
 

Kalbe Takılanlar Copyright © 2012 Design by Balköpüğü Tasarım Blogger Temaları