7 Ocak 2013 Pazartesi

Çocuk Yetiştirmede Anne Babalara Psikolojik Taktikler

0 yorum

Kitabı elinize alıp baktığınızda kapaktaki sözler ilginizi çekiyor ama yine de şüpheyle yaklaşıyorsunuz.Çünkü garantili olduğunu iddia eden o kadar çok kitap var ki.Elinize aldığınızda tamamen hayal kırıklığı yaşıyorsunuz.Emin olabilirsiniz ki bu onlardan biri değil.

Kitap başarılı anne baba olmak için 62 garantili ipucu ve yöntemsloganıyla size ulaşıyor ve hakkını veriyor.Yazarı Dr.Perry W. Buffıngton çevirisi Taner Gezer'e ait bir başucu kitabı.

Ben ne anneyim ne de anne adayıyım sadece öğretmenim.Çocuklarım için kuzenimden ödünç aldığım bu kitabı sizlerle paylaşmadan edemedim.İyi kide almışım çünkü çok faydasını gördüğüme inanıyorum.Tabii ki unutmadan belirtmeliyim ki sadece okumak yetmez önemli olan okuduğunuzu kararlılıkla uygulamanız.Ben başardım siz neden başaramayasınız ki?

NOT:Kitapla ilgili resim koymayı başaramadım.Google'a başlığı kopyaladığınızda karşınıza çeşitli arama sonuçları gelecektir.Oralardan kitabın arka kapak yazısını da okuyabilirsiniz.Faydasını göreceğinize eminim.
N.K.
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
 

Kalbe Takılanlar Copyright © 2012 Design by Balköpüğü Tasarım Blogger Temaları